• Rok szkolny
    • Przedmiot
    • Okręg
    • Szukaj
    • 2021/2022

    • regionalny

        • Jakub Charysz i Mieszko Kudyba

        • III miejsce
        • · regionalny · 2021/2022
        • Emilia Kornaga, Martyna Żelisko i Sandra Mielnik

        • II miejsce
        • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt · regionalny · 2021/2022
        • Bernacka Karolina, Nazarczuk Lena, Połynkiewicz Julia, Kornaga Wiktoria, Swec Martyna, Bernacka Wiktoria

        • I MIstrz Powiatu
        • Powiatowe Igrzyskach Dzieci w Indywidualno – Drużynowych Biegach Przełajowych · regionalny · 2021/2022
        • Bernacka Karolina

        • 3 miejsce
        • Konkurs Powiatowy Plastyczny · regionalny · 2021/2022
        • Vanessa Cozac

        • Wyróżnienie
        • Konkurs Wojewódzki Prac Plastycznych dla Dzieci i Młodzieży · regionalny · 2021/2022
        • I miejsce Mistrz Powiatu

        • Karolina Bernacka, Oliwia Cisek, Wiktoria Bernacka, Lena Nazarczuk, Martyna Janczura, Julia Połynkiewicz, Wiktoria Kornaga
        • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 6x800 · regionalny · 2021/2022
        • III miejsce

        • Mieszko Kudyba, Paweł Dryblak, Jakub Kwaśniak, Marcin Furgała, Patryk Antonik, Sylwester Czura
        • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe 6x800 · regionalny · 2021/2022
        • III miejsce w biegu na 600m

        • Lena Nazarczuk
        • Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w LA · regionalny · 2021/2022
        • VIII miejsce w skoku w dal

        • Karolina Bernacka
        • Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w LA · regionalny · 2021/2022
        • Len Nazarczuk

        • I Mistrz powiatu w biegach na 600m
        • Powiatowe Igrzyska Dzieci w LA · regionalny · 2021/2022
        • Karolina Bernacka

        • III w skoku w dal
        • Powiatowe Igrzyska Dzieci w LA · regionalny · 2021/2022
        • Oliwia Cisek

        • III w rzucie piłeczką palantową
        • Powiatowe Igrzyska Dzieci w LA · regionalny · 2021/2022
    • lokalny

        • Jakub Charysz i Mieszko Kudyba

        • II miejsce
        • Gminne Zawody w Tenisa Stołowego Chłopców · lokalny · 2021/2022
        • 2 miejsce

        • Karol Kowalski
        • konkurs „ Autorytet mojego regionu, autorytet mojego kraju” · lokalny · 2021/2022
        • 4 miejsce

        • Patrycja Krzyszkowska
        • konkurs „ Autorytet mojego regionu, autorytet mojego kraju” · lokalny · 2021/2022
        • 8 miejsce

        • Katarzyna Szczygieł
        • konkurs „ Autorytet mojego regionu, autorytet mojego kraju” · lokalny · 2021/2022
        • III miejsce w skoku w dal

        • Martyna Żelisko
        • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA · lokalny · 2021/2022
        • IV w biegu na 1000m

        • Paweł Dryblak
        • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA · lokalny · 2021/2022
        • V w pchnięciu kulą

        • Dominika Cisek
        • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA · lokalny · 2021/2022
        • Paweł Dryblak

        • I miejsce
        • XXXII Bieg im. Generała Józefa Kustronia · lokalny · 2021/2022