Szanowni Państwo,
Dyrekcja szkoły informuje, że z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbędą się spotkania z wychowawcami klas od godz. 8.00 do godz. 10.00.
Ze względu na wytyczne MEiN, MZ oraz GIS, powrót do szkoły odbywa się w ścisłym reżimie sanitarnym, tzn. obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni wspólnej, dystans i dezynfekcja.
Dzieci z przedszkolnej grupy 3-,4-latków oraz uczniowie klas I i uczniowie, którzy po raz pierwszy przychodzą do szkoły mogą wejść do budynku placówki z rodzicami. Pozostali uczniowie przychodzą sami i udają się do swoich sal lekcyjnych:
- kl. I - sala nr 23,
- klasa II - sala nr 24
- klasa III - sala nr 26,
- klasa IV - sala nr 2,
- klasa V a - sala nr 29,
- klasa V b - sala siłowni,
- klasa VI - sala nr 14,
- klasa VII a - sala nr 36,
- klasa VII b - sala nr 39,
- klasa VIII a - sala nr 38,
- klasa VIII b - sala nr 37.
W załączeniu przesyłamy rozkład autobusów obowiązujący w nowym roku szkolnym.
1 września dotyczy tylko kursów porannych, ponieważ dzieci odjeżdżają ze szkoły o godz. 10.00.
Dowozy w ZSP Młodów
Kursy poranne:
- Kurs Borowa Góra - Młodów
Borowa Góra – 3 przystanki:
- świetlica – godz. 7.40;
- obok kapliczki – godz. 7.43;
- przystanek PKS – godz. 7.45
- Kurs Krowica Lasowa – Dąbrowa - Młodów
Krowica Lasowa – 2 przystanki:
- przystanek PKS – godz. 7.10;
- Boble – godz. 7.20;
- Kopalnia gazu/ Sysaki – godz. 7.25 (wieś Szczutków, ale dzieci jadą autobusem Krowica Lasowa – Dąbrowa – Młodów);
Dąbrowa – 2 przystanki:
- za kościołem – godz. 7.27;
- przystanek PKS – godz. 7.30;
- Kurs Szczutków – Młodów
Szczutków – 7 przystanków:
- Prewedy – godz. 7.15
- W lesie – godz. 7.21;
- Hotel gazu – godz. 7.24;
- Kuźnia Budy – godz. 7.27;
- Ruda - godz. 7.31;
- przystanek PKS – godz. 7.34;
- Tuczarnia – godz. 7.36 (wieś Opaka, ale dzieci jadą autobusem ze Szczutkowa);
- Kurs Hurcze - Młodów
Hurcze – 1 przystanek: przystanek PKS – godz. 7.25;
- Kurs Opaka – Młodów - Dąbków
Opaka – 1 przystanek: przystanek PKS – godz. 7.35;
Dąbków – 1 przystanek: przystanek PKS – godz. 7.40
Kursy popołudniowe:
- Kurs Młodów – Dąbków – Opaka – Szczutków – godz. 12.40
- Kurs Młodów – Hurcze – Dąbków – Opaka – Szczutków – godz. 13.35
- Kurs Młodów – Hurcze – Dąbków – Opaka – Szczutków:
- godz. 15.10 (w dniach od poniedziałku do czwartku)
- godz. 14.30 (piątek)
4. Kurs Młodów – Borowa Góra – Dąbrowa – Krowica Lasowa – godz. 13.35
5. Kurs Młodów – Borowa Góra – Dąbrowa – Krowica Lasowa – godz. 15.10
Kurs busem UG na trasie Młodów – Dąbrowa – Sysaki – Krowica Lasowa – godz. 12.30